O firmie

Szukasz szamb betonowych, zbiorników na deszczówkę albo kanałów samochodowych w dobrej cenie i na długie lata? Świetnie trafiłeś! Jesteśmy przedsiębiorstwem, które już od wielu lat zajmuje się dostarczaniem wyżej wymienionego asortymentu na terenie całej Polski. Nasi Klienci doceniają wysoką trwałość produktów, atrakcyjne ceny, indywidualne podejście, skuteczną i miłą obsługę oraz najlepiej zorganizowany transport w kraju! Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Najlepsza oferta na rynku

Dostarczamy m.in. szamba betonowe, zbiorniki na deszczówkę czy kanały samochodowe. W swojej ofercie mamy produkty o różnych wymiarach oraz kształtach – dlatego odpowiadamy nawet na najbardziej wymagające oczekiwania Klientów! Do produkcji naszych wyrobów stosujemy wysokiej klasy beton, grube ścianki, precyzyjne zbrojenia prętami żebrowymi oraz hydroizolację zewnętrzną masami asfaltowymi.

Nasze wyroby charakteryzują się precyzją wykonania, bezawaryjnością, najwyższej klasy komponentami oraz świetną izolacją. Dużym plusem naszej oferty jest opcja powiększania istniejących obiektów poprzez kolejne moduły. Dopasujemy też dla Ciebie odpowiednie przykrycie (ciężkie lub lekkie).

Szamba betonowe

Posiadamy certyfikat EU!

Możemy pochwalić się certyfikatem EU. Oznacza to, że oferowane przez nas produkty spełniają wymagania dyrektyw Unii Europejskiej (związane z bezpieczeństwem, ochroną zdrowia oraz środowiska).