Betonowe piwnice ogrodowe i ziemianki

Producent szamb betonowych » Betonowe piwnice ogrodowe i ziemianki

Betonowe piwnice ogrodowe i ziemianki

Piwnica ogrodowa to rozwiązanie, które doskonale znali już nasi przodkowie. To jedno z najlepszych miejsc do przechowywania plonów ogrodowych – owoców i warzyw, win oraz przetworów. W naszej ofercie znajdziesz solidne ziemianki betonowe, które nawiązują do tradycji, a jednocześnie zapewniają użytkownikom dodatkowe miejsce na przechowywanie nie tylko żywności, ale również niezbędnych przedmiotów. Poznaj dostępne propozycje i wybierz projekt dopasowany do swoich potrzeb!

Piwniczka ogrodowa – gdzie umieścić ziemiankę betonową?

Piwniczki ogrodowe to bardzo praktyczne rozwiązanie, jednak aby w pełni cieszyć się z ich dobrodziejstwa, należy dokładnie przemyśleć ich usytuowanie. Dobrze dobrane miejsce powinno być przede wszystkim:

  • suche – ma to szczególne znaczenie podczas intensywnych opadów, aby uniknąć podtopienia i wilgoci w środku,
  • zacienione – optymalna temperatura powietrza w ziemiance powinna wahać się w przedziale 4-8°C.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, aby piwniczka betonowa nie była usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie drzew – niestety rozbudowany system korzeniowy może z czasem uszkodzić ściany piwniczki. Praktyczne spiżarnie betonowe powinny mieć też wejście zlokalizowane od północnej strony. Dzięki temu ściana frontowa nie będzie się mocno nagrzewała, co pozwoli utrzymać wewnątrz optymalną temperaturę nawet w upalne dni.

Trwała ziemianka ogrodowa – zalety naszych piwnic betonowych

Nowoczesne piwnice betonowe ogrodowe naszej produkcji to miejsce, w którym przez cały rok panuje optymalna temperatura do przechowywania ziemniaków i innych warzyw, owoców, przetworów, win czy innych alkoholi beczkowanych lub butelkowanych. Dodatkowo spiżarki betonowe stanowią doskonałe miejsce do przechowywania innych przedmiotów, np. mebli ogrodowych i narzędzi. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były przyjazne planecie – spiżarnie ogrodowe doskonale zastępują lodówkę, w której zazwyczaj nie mamy dostatecznej ilości miejsca na wszystkie potrzebne produkty spożywcze. Zamiana lodówki na spiżarki ogrodowe to spora oszczędność energii, a tym samym pieniędzy.

Dobrze zagospodarowane piwniczki betonowe stwarzają duże możliwości aranżacyjne ogrodu. Kopułę piwnicy można przykryć ziemią, a następnie zasiać na niej trawę lub posadzić krzewy i kwiaty, co urozmaici płaską przestrzeń przydomowego ogródka.

Spiżarnia ogrodowa – poznaj propozycje ziemianek SZYM-BET

Spiżarka ogrodowa SZYM-BET wykonywana jest z dbałością o każdy detal z trwałego i odpornego na zmienne warunki atmosferyczne betonu. To właśnie dlatego nasze produkty wyróżniają się wysoką trwałością i stanowią zakup na długie lata. Dokładamy też wszelkich starań, aby elementy dodatkowe konstrukcji spełniały oczekiwania każdego klienta. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, że powrót do tradycyjnych rozwiązań to doskonały wybór na nadchodzące lata! Spiżarka betonowa nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić, ale również zgromadzić zapasy żywności i uniknąć jej marnowania.