Szamba betonowe dwukomorowe

Producent szamb betonowych » Szamba betonowe dwukomorowe

W przypadku braku możliwości skorzystania z miejskiej sieci kanalizacyjnej właściciele działek muszą znaleźć alternatywne sposoby na odprowadzanie ścieków. Do popularnych rozwiązań zaliczają się szamba betonowe dwukomorowe.

Czym charakteryzuje się szambo przelewowe?

Zbiorniki przelewowe poleca się w szczególności osobom, które dysponują stosunkowo dużą przestrzenią. Szamba dwukomorowe charakteryzują się dużymi gabarytami. Najczęściej składają się z dwóch części (choć można zdecydować się na bardziej rozbudowane warianty). W pierwszej komorze zbierają się cięższe odpady. Do drugiej trafia zawartość płynna, którą oczyszcza się z wykorzystaniem procesów biologicznych, a następnie wylewa do gruntu bądź rowu melioracyjnego. To pozwala na ograniczenie kosztów związanych z wywozem nieczystości.

Nasze szamba betonowe są doceniane przez inwestorów za doskonałe parametry. Do ich produkcji używa się betonu pochodzącego od znanego europejskiego producenta – firmy Heidelberger-Górażdże (klasy od B20 do B40). Na uwagę zasługują również grube ścianki liczące 10 cm. Dodatkowo zbiorniki uszczelniono masami asfaltowymi i chemią budowlaną. Modele odznaczają się też stabilną konstrukcją zbrojoną żebrowanymi prętami.

Zalety szamb betonowych dwukomorowych

 

Oferowane przez nas produkty cechują się dużą pojemnością i wagą. To sprawia, że nie trzeba martwić się, że szambo przelewowe zostanie wyparte pod naporem wód gruntowych (takie sytuacje zdarzają się często w przypadku konstrukcji wykonanych z tworzyw sztucznych). Dodatkowo dystrybuowane przez nas produkty wyposażono w przykrycie z żeliwnego włazu lub wytrzymałej płyty najazdowej.

Nasze wyroby posiadają certyfikat unijny poświadczający zgodność z europejskimi dyrektywami. Dzięki temu nabywca zyskuje pewność, że szamba oraz betonowe zbiorniki na deszczówkę spełniają normy bezpieczeństwa i związane z ochroną środowiska. O jakości naszych wyrobów świadczą też dostarczane dokumenty, takie jak deklaracja zgodności, projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy, atest higieniczny oraz krajowa ocena techniczna.

Aby poznać więcej szczegółów na temat oferty, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub za mailowo.