Szamba betonowe jednokomorowe

Producent szamb betonowych » Szamba betonowe jednokomorowe

Szamba betonowe jednokomorowe stanowią doskonałe rozwiązanie do gospodarstw, w których nie ma możliwości przyłączenia do sieci kanalizacyjnej. Nasze wyroby wyróżniają się solidną konstrukcją i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Czym charakteryzują się szamba jednokomorowe?

Szamba betonowe jednokomorowe to bezodpływowe zbiorniki na ścieki, które umożliwiają bezpieczne odprowadzanie nieczystości. Oferujemy szamba betonowe o pojemnościach od 4 tys. do 24 tys. litrów. Dobór odpowiedniego modelu zależy m.in. od liczby osób zamieszkujących dany budynek. Nasze produkty są szczelne – mają grube ścianki (10 cm), a dodatkowo zabezpieczone są masami asfaltowymi i chemią budowlaną.

Do produkcji szamb użyto betonu klasy od B20 do B40 dostarczonego przez firmę Heidelberger-Górażdże. Ogromne znaczenie ma również duża masa naszych wyrobów. Po ich zamontowaniu nie trzeba obawiać się, że zostaną one wyparte przez wody występujące w gruncie (co często zdarza się w przypadku plastikowych modeli). Szamba jednokomorowe wyposażono w przykrycie w postaci żeliwnego włazu bądź płyty najazdowej.

Zalety szamb betonowych jednokomorowych

 

Wyroby SZYM-BET odznaczają się bardzo dobrą jakości, stanowiąc inwestycję na lata. Zarówno szamba, jak i betonowe zbiorniki na deszczówkę dostarczamy wraz z deklaracją zgodności, projektem konstrukcyjno-wytrzymałościowym, atestem higienicznym oraz krajową oceną techniczną. Dodatkowo nasze produkty posiadają certyfikat unijny, który zezwala na obrót materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe”. Dzięki temu inwestorzy zyskują pewność, że zakupione przez nich wyroby spełniają normy bezpieczeństwa określone w unijnych dyrektywach.

Aby otrzymać ofertę i poznać szczegóły dotyczące montażu, zapraszamy do kontaktu.