Szamba betonowe

Producent szamb betonowych » Szamba betonowe

Potrzebne Ci betonowe szambo? Świetnie trafiłeś! Przedstawiamy najlepsze w Polsce zbiorniki betonowe, które pozytywnie zaskoczą Cię wysoką jakością i jednocześnie atrakcyjną ceną.

Zbiorniki betonowe na szamba – oferta

Potrzebny Ci wysokiej jakości zbiornik na szambo betonowe? Wybieraj tylko sprawdzone oferty. Dobre szambo betonowe charakteryzuje się bezodpływową oraz bardzo szczelną konstrukcją. Warto mieć na uwadze również aspekt ekologiczny. Dobrze, by proces oczyszczania ścieków przebiegał dwuetapowo, tym samym nie zagrażając bezpieczeństwu przydomowej fauny oraz flory.

Przed Tobą sprawdzone zbiorniki na szambo, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem Klientów polskich oraz zagranicznych. Nic dziwnego. Te betonowe szamba doskonale sprawdzą się w gospodarstwach domowych. Nasze modele produkujemy z grubych, betonowych komponentów (B20 do B40) – to gwarancja bardzo długiej żywotności. Nie musisz obawiać się, że materiał rozpadnie się po kilku latach. Nie ma takiej możliwości. Sprawdzone komponenty są odporne na negatywne działanie czynników zewnętrznych – niestraszne im wilgoć czy niskie temperatury. Trudno też uszkodzić nasz zbiornik betonowy na szambo. I jeszcze jeden ogromny plus – nasze produkty można instalować w bardzo ciężkich warunkach gruntowych – nawet w skrajnych przypadkach spełnią swoją funkcję.

Jak wykonujemy szamba betonowe?

Nasze produkty wykonywane są z grubych, bo aż 10-centymetrowych ścianek z betonu wysokiej klasy (min. B20 do B40). Dostarcza nam je sprawdzony producent tj. Heidelberger-Górażdże. To kolejny gwarant wysokiej jakości naszych szamb. W przypadku każdego zbiornika masz możliwość zakupu płyty najazdowej o wytrzymałości nawet do 30 ton, włazu żeliwnego oraz kominka pod właz od 50 centymetrów. Każdy nasz zbiornik bezodpływowy betonowy wykonany jest z najwyższej klasy materiałów konstrukcyjnych, jak również hydroizolacji zewnętrznej. Do wykonania solidnych zbrojeń wykorzystujemy mocne pręty żebrowane.

Szamba betonowe szczelne
z nami to możliwe!

Wiele osób poszukując takiego produktu jak zbiornik na szambo betonowy, obawia się nieszczelności. W przypadku naszych produktów nie ma mowy o takich wadach. W produkcji stawiamy bowiem na jakość, aby nasi Klienci cieszyli się zbiornikami przez bardzo długie lata. Wysokiej klasy materiały oraz solidność wykonania zapewniają wysoką trwałość i szczelność. Dzięki temu do zbiorników nie mogą dostać się wody gruntowe. To pozwala na oszczędność pieniędzy – zbiornika nie trzeba bowiem często opróżniać.
Jeżeli Klient z czasem stwierdzi, że chce powiększyć szambo, to jak najbardziej może to zrobić. Wystarczy dodać kolejny moduł. To bardzo korzystne rozwiązanie, które chwalą sobie nasi odbiorcy.
Szukasz sprawdzonego szamba betonowego? Wybierz nasze produkty, które wyróżniają się także certyfikatem Unii Europejskiej uprawniającym do obrotu materiałami budowlanymi typu „zbiorniki betonowe” na terenie kraju oraz UE. Kolejnym gwarantem jakości jest atest higieniczny oraz krajowa ocena techniczna.

W naszej ofercie znajdziesz również betonowe zbiorniki na deszczówkę i kanały samochodowe