Szamba betonowe 14m3

Producent szamb betonowych » Szamba betonowe » Szamba betonowe 14m3

Dobrej jakości szambo betonowe 14m3 to doskonały wybór dla domków jednorodzinnych zamieszkiwanych przez 4-6 osób. Optymalna pojemność i wysoka jakość wykonania gwarantują wysoki komfort użytkowania oraz przewidywalny grafik wywozu nieczystości. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb!

Szambo betonowe 14m3
– charakterystyka i właściwości

Solidny zbiornik betonowy na szambo 14m3 to idealny wybór do domów mieszkalnych, które nie są podłączone do kanalizacji miejskiej i wymagają zastosowania alternatywnych rozwiązań. Szamba betonowe 14m3 dostępne są w kilku konfiguracjach – zarówno jedno-, dwu-, jak i trzykomorowych, dzięki czemu z łatwością dobierzesz rozwiązanie dopasowane do wymiarów swojej działki. Aby w pełni cieszyć się z wybranego modelu, zbiornik o pojemności 14m3 warto wybrać dla domów zamieszkałych przez maksymalnie 6 osób. W naszej ofercie znajdziesz również praktyczne betonowe zbiorniki na deszczówkę, które sprawdzą się podczas podlewania roślin ogrodowych i uprawianych warzyw.

W trosce o zadowolenie wszystkich użytkowników nasze szamba betonowe wykonywane są z najwyższej jakości, grubego betonu, który jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zbiornik zachowa swoją szczelność, a tym samym pozwoli ograniczyć koszty związane z wywozem nieczystości.

Szambo betonowe 14m3
– wymiary i waga

Aby nasze szamba betonowe 14m3 jak najlepiej dopasować do oczekiwań klientów, przygotowaliśmy różne opcje. W naszej ofercie znajdziesz więc szamba 14m3 o wymiarach:

  • jednokomorowe: 400x240x190 lub 340x240x220,
  • dwukomorowe: 400x240x191,
  • trzykomorowe: 400x240x191,
  • jednokomorowe łączone jeden na drugim o wymiarach 300x240x262.

Waga dostępnych wariantów została dopasowana w taki sposób, aby uniemożliwić wypieranie zbiornika przez wody gruntowe. Dzięki rozbudowanej sieci logistycznej nasze produkty dostarczamy na terenie całego kraju w terminie od 2 do 5 dni roboczych. W ramach naszych usług możesz także liczyć na profesjonalny montaż wykonywany przez doświadczonych specjalistów. Na swoje zbiorniki betonowe oraz usługi montażowe udzielamy 5 lat gwarancji, dzięki czemu możesz samodzielnie przekonać się o ich jakości.

Cena szamba uzależniona jest od wybranej konfiguracji – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, aby poznać szczegóły oferty. Pomożemy Ci w wyborze najlepszego rozwiązania!