Szamba betonowe 2m3

Dobrej jakości szambo betonowe gwarantuje komfort korzystania z łazienek, toalet oraz kuchni. Warto więc rozważyć zakup solidnego zbiornika, który przetrwa próbę czasu i zachowa swoją szczelność. W przypadku niewielkich obiektów rekreacyjnych, które wykorzystywane są jedynie sezonowo, doskonale sprawdzi się niewielkie szambo 2m3.

Szambo betonowe 2m3
– charakterystyka i właściwości

Niewielki zbiornik betonowy na szambo 2m3 to rozwiązanie, które powstało z myślą o szczególnych potrzebach. Dzięki swoim rozmiarom sprawdzi się nawet na małej działce, której właściciele wcale nie muszą rezygnować z wygody. Szamba betonowe 2m3 to idealny wybór dla ogródków działkowych oraz obiektów rekreacyjnych, które są użytkowane jedynie sezonowo – najczęściej w okresie wiosenno-letnim. Co ciekawe, nasze produkty mogą być wykorzystywane również jako betonowe zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie do podlewania roślin.

Nasze zbiorniki wykonane są z grubego, solidnego betonu, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm. Nie oszczędzamy na materiałach, dzięki czemu szamba nie pękają i nie rozszczelniają się, co może znacznie zwiększać koszty związane z wywozem nieczystości. Doskonałą szczelność gwarantuje im również specjalna technologia produkcji – szamba wykonujemy w formie jednego odlewu. Pozwala to uniknąć kłopotliwych łączeń, które zwiększają ryzyko powstania nieszczelności.

Szambo betonowe 2m3
– wymiary i waga

 

Szamba betonowe 2m3 mają wymiary 150x120x162 cm, co sprawia, że zmieszczą się nawet na niewielkich działkach. Ich cechą szczególną jest odpowiednio dopasowana waga, która uniemożliwia wypieranie zbiornika z ziemi przez wody gruntowe. Jako doświadczony producent gwarantujemy swoim klientom dostawę zbiornika pod wskazany adres w dowolnym regionie kraju. Jest to możliwe dzięki rozbudowanemu zapleczu logistycznemu oraz doskonałej organizacji.

Zakupione szambo betonowe 2m3 nie tylko dostarczymy na Twoją działkę, ale również zajmiemy się jego montażem. Nasi doświadczeni pracownicy zadbają o odpowiednie osadzenie zbiornika w ziemi, aby był on szczelny i gwarantował wygodę użytkowania. Na swoje produkty oraz montaż udzielamy gwarancji, dlatego możesz spać spokojnie. Cena szamba oraz montażu ustalana jest indywidualnie telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą!