Szamba betonowe 3m3

Niewielkie szambo betonowe 3m3 to sprawdzony sposób na zwiększenie komfortu korzystania z małych obiektów rekreacyjnych. Solidny zbiornik zbiera nieczystości z łazienki, toalety czy kuchni, dzięki czemu przebywanie na działce umożliwia wygodne korzystanie z sanitariatów. Poznaj sprawdzone szamba betonowe z naszej oferty i wybierz rozwiązanie dopasowane do swoich indywidualnych potrzeb.

Szambo betonowe 3m3
– charakterystyka i właściwości

Kompaktowy zbiornik betonowy na szambo 3m3 to produkt, który powstał z myślą o niewielkich obiektach wyposażonych w zaplecze sanitarne. Doskonale sprawdza się na małej działce rekreacyjnej, na której właściciele chętnie spędzają ciepłe dni. Szamba betonowe 3m3 to dobry wybór dla ogródków działkowych i obiektów rekreacyjnych o niewielkiej powierzchni. Małe wymiary zbiornika sprawiają, że wcale nie musisz rezygnować z komfortu ze względu na ograniczoną przestrzeń. Dodatkowo nasze produkty mogą być wykorzystane jako betonowe zbiorniki na deszczówkę. To doskonały sposób na zbieranie wody do podlewania roślin.

Oferowane zbiorniki wykonane są z solidnego betonu o grubych ściankach, co gwarantuje im wytrzymałość i odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Co istotne, szamba betonowe 3m3 wykonujemy w formie jednego odlewu. Pozwala to uniknąć kłopotliwych łączeń, które często stanowią przyczynę nieszczelności. Jeśli nie wiesz, jakie szambo będzie optymalnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb, zgłoś się do nas! Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze najlepszych rozwiązań.

 

Szambo betonowe 3m3
– wymiary i waga

 

Szambo betonowe 3m3 charakteryzuje się niewielkim rozmiarem – 300x240x62 cm. Dzięki temu z łatwością zmieści się nawet na małych działkach. Mimo niewielkiej masy nasze szamba nie są wypierane z ziemi przez wody gruntowe, co dodatkowo gwarantuje profesjonalny montaż. Zbiorniki betonowe dostarczamy pod wskazany adres na terytorium całego kraju. Nasza doskonała organizacja sprawia, że szambo 3m3 możesz mieć na swojej działce już w terminie od 2 do 5 dni roboczych!

Montaż dostarczonych zbiorników wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o prawidłowe osadzenie szamba w ziemi. Dzięki temu możesz mieć pewność, że szambo będzie szczelne i praktyczne w codziennym, sezonowym użytkowaniu. Zarówno na swoje zbiorniki, jak i usługę montażu udzielamy gwarancji. Cena szamba uzależniona jest od indywidualnie ustalanych parametrów – skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, aby poznać szczegóły!