Szamba betonowe 4m3

Szambo 4m3 sprawdza się na działkach, w których nie ma możliwości przyłączenia do miejskiej sieci wodno-kanalizacyjnej. Zbiorniki wyróżniają się bardzo dobrą jakością potwierdzoną dokumentacją techniczną.

Szambo betonowe 4m3
– charakterystyka i właściwości

Wyroby SZYM-BET odznaczają się stabilną budową. Do ich wykonania stosujemy beton klasy B20 do B40 renomowanej firmy Heidelberger-Górażdże. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz spowodowane czynnikami atmosferycznymi. Szambo betonowe, dostępne w naszym portfolio produktowym, posiada ścianki o grubości 10 cm oraz zbrojenie z prętów żebrowanych. Dodatkowo zbiornik betonowy 4m3 zabezpieczono masami asfaltowymi i uszczelniono chemią budowlaną. Inwestorzy cenią nasze rozwiązania również za łatwość rozbudowy. W razie potrzeby gotowe konstrukcje można powiększyć o kolejne segmenty.

Szambo betonowe 4m3
– wymiary i waga

 

Szambo betonowe 4m3 doskonale nadaje się do gospodarstw domowych zamieszkiwanych przez jedną lub dwie osoby. Produkty o pojemności 4 tys. l mają wymiary 250 x 200 x 110 cm (długość, szerokość, wysokość). Za inwestycją w betonowe zbiorniki na deszczówkę przemawia też zastosowanie okrycia z włazu żeliwnego lub płyty najazdowej o wytrzymałości do 30 ton.

To nie wszystkie zalety, jakie wyróżniają nasze szambo betonowe 4m3. Ich waga eliminuje ryzyko wypierania zbiorników przez wody gruntowe (zjawisko to ma miejsce w przypadku artykułów wyprodukowanych z plastiku). Dodatkowo produkty posiadają certyfikat dopuszczający je do obrotu w krajach Unii Europejskiej, a także projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy.

Zachęcamy do wyboru naszej oferty. Zapewniamy bezpłatny montaż na terenie całej Polski! Na wyroby udzielamy 5-letniej gwarancji.