Szamba betonowe 5m3

Budowa domu wiąże się z koniecznością odprowadzania ścieków. Niestety nie zawsze można skorzystać z miejskiej sieci wodociągowej. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest szambo betonowe 5m3. To ekonomiczne i bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku gospodarstw zamieszkiwanych przez jedną bądź dwie osoby.

Szambo betonowe 5m3
– charakterystyka i właściwości

Oferujemy szamba betonowe o bardzo dobrych parametrach technicznych. Na uwagę zasługują grube ścianki (10 cm) chroniące zbiorniki przed uszkodzeniami na skutek czynników mechanicznych bądź związanych z pogodą. Do zalet naszych wyrobów należy też wytrzymałość. Szambo 5m3 wykonano z betonowych elementów o klasie od B20 do B40, a dodatkowo wyposażono je w zbrojenie z prętów żebrowanych. Całość uszczelniono przy użyciu chemii budowlanej, a także zabezpieczono specjalnymi masami asfaltowymi. Dzięki temu inwestorzy mają pewność, że zakupiony przez nich zbiornik betonowy 5m3 będzie służył na lata.

Wśród atutów naszych rozwiązań warto wskazać kominek i przykrycie włazem żeliwnym. Do wyboru są też płyty najazdowe o wytrzymałości sięgającej do 30 ton, co pozwala na poruszanie się po nich samochodami. Betonowe zbiorniki na deszczówkę można łatwo przystosować do indywidualnych potrzeb. Żeby je powiększyć, wystarczy zamówić kolejne segmenty.

Szambo betonowe 5m3
– wymiary i waga

 

Czym jeszcze wyróżnia się szambo betonowe 5m3? Jego wymiary wynoszą 250 x 200 x 135 cm. Konstrukcja jest stabilna, trwała i zgodna z dokumentacją techniczną, a w szczególności z projektem konstrukcyjno-wytrzymałościowym. Ponadto nasze wyroby są szczelne, a do ich wytworzenia użyto dobrej jakości komponentów. Szambo betonowe 5m3 wyprodukowano z betonu dostarczanego przez renomowaną firmę Heidelberger-Górażdże. Znaczenie ma także duża waga uniemożliwiająca wypieranie zbiornika przez wody gruntowe, co często zdarza się w przypadku plastikowych wyrobów.

Do naszych artykułów dołączamy również istotne dokumenty, w tym deklarację zgodności, atest higieniczny oraz krajową ocenę techniczną. Dodatkowo posiadamy certyfikat unijny dopuszczający do obrotu szambami betonowymi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.