Szamba betonowe 6m3

Odprowadzanie ścieków to obowiązek każdego właściciela nieruchomości. Kwestie z tym związane reguluje ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Zgodnie z przepisami w przypadku braku możliwości podłączenia się do sieci kanalizacyjnej należy skorzystać z alternatywnych rozwiązań. Do niewielkich gospodarstw domowych doskonale sprawdzi się szambo betonowe 6m3.

Szambo betonowe 6m3
– charakterystyka i właściwości

Nasze produkty charakteryzują się stabilną konstrukcją. Składają się z betonowych komponentów klasy od B20 do B40. Oznacza to, że zbiorniki na szambo są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na zmienne temperatury. Dodatkowo wyposażono je w zbrojenie z żebrowanych prętów, a zewnętrzną powłokę zabezpieczono specjalnymi masami asfaltowymi oraz chemią budowlaną. Dzięki temu szambo 6m3 od SZYM-BET nadaje się do długotrwałego użytkowania i nie przecieka.

Wyroby dostępne w naszej ofercie posiadają przykrycie w formie kominka pod właz i włazu żeliwnego. Do wyboru są również wytrzymałe płyty najazdowe. Zbiornik betonowy 6m3 odznacza się też łatwością przebudowy. W przypadku konieczności zwiększenia pojemności konstrukcji wystarczy przyłączyć kolejny segment.

Szambo betonowe 6m3
– wymiary i waga

 

Szambo betonowe 6m3 mieści około 6 tys. l nieczystości, dzięki czemu nie wymaga częstego opróżniania. Na uwagę zasługuje także stosunkowo duża waga zapobiegająca wypieraniu zamontowanej konstrukcji przez wody gruntowe. To jednak nie wszystkie korzyści wynikające z postawienia na nasze szambo betonowe. Wymiary produktu wynoszą 250 x 200 x 160 cm. Zostały one starannie wyliczone, a ponadto są zgodne z projektem konstrukcyjno-wytrzymałościowym.

Warto dodać, że jakość naszych wyrobów potwierdzają stosowne certyfikaty. Zarówno szamba, jak i betonowe zbiorniki na deszczówkę dostarczamy wraz z deklaracją zgodności, atestem higienicznym oraz krajową oceną techniczną. Szczycimy się również tym, że dysponujemy certyfikatem potwierdzającym zgodność z unijnymi dyrektywami dotyczącymi ochrony środowiska i bezpieczeństwa eksploatacji.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zapewniamy darmowy montaż i 5-letnią gwarancję!