Szamba betonowe 7m3

Szambo betonowe 7m3 stanowi doskonałe rozwiązanie dla właścicieli działek, którzy nie mają możliwości przyłączenia się do sieci wodno-kanalizacyjnej. Wyroby dedykowane są do gospodarstw zamieszkiwanych przez dwie lub trzy osoby.

Szambo betonowe 7m3
– charakterystyka i właściwości

Zbiornik betonowy od SZYM-BET odznacza się wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz zmienne temperatury. Do jego produkcji stosuje się wysokiej jakości beton klasy od B20 do B40 renomowanej marki Heidelberger-Górażdże. Do zalet produktu zaliczają się również ścianki o grubości 10 cm. Szambo 7m3 jest bardzo szczelne, co wynika ze stabilnej konstrukcji i zabezpieczenia w postaci mas asfaltowych i chemii budowlanej. Zbiornik posiada także zbrojenia z żebrowanych prętów.

Artykuły dostępne w naszym portfolio wyposażono w solidne przykrycie w formie kominka pod właz i żeliwnego włazu. Opcjonalnie można zaopatrzyć się w płytę najazdową o wytrzymałości do 30 ton. Szambo SZYM-BET stanowi zatem inwestycję na lata. Jakość naszych towarów potwierdza deklaracja zgodności, atest higieniczny oraz krajowa ocena techniczna.

Szambo betonowe 7m3
– wymiary i waga

 

Wśród atutów wiążących się z inwestycją w szambo betonowe 7m3, należy wymienić zgodność z projektem konstrukcyjno-wytrzymałościowym. Produkt mieści około 7 tys. litrów nieczystości, dzięki czemu nie wymaga częstego opróżniania. Wymiary zbiornika jednokomorowego monolitycznego wynoszą 300 x 240 x 125 cm, natomiast model dwukomorowy jest nieco wyższy (jego rozmiary to 300 x 240 x 140 cm). Inwestorzy doceniają nasze szamba także za solidne gabaryty. Duża waga chroni przed wypieraniem konstrukcji przez wody gruntowe.

Warto wspomnieć, że szambo oraz betonowe zbiorniki na deszczówkę posiadają certyfikat poświadczający zgodność z unijnymi dyrektywami. Decydując się na produkty SZYM-BET, można być więc pewnym, że spełniają one normy bezpieczeństwa oraz związane z ochroną środowiska. Zachęcamy do kontaktu w celu otrzymania szczegółowej oferty.