Szamba betonowe 8m3

Zgodnie z ustawą o utrzymaniu czystości w gminach właściciel działki ma obowiązek odprowadzania ścieków. W przypadku braku możliwości skorzystania z miejskiej sieci kanalizacyjnej dobrym wyborem jest szambo betonowe 8m3. Rozwiązanie sprawdza się szczególnie w przypadku gospodarstw, w których przebywa od dwóch do trzech osób.

Szambo betonowe 8m3
– charakterystyka i właściwości

W naszej ofercie znajduje się trwały zbiornik betonowy 8m3. Do jego wykonania użyto materiałów klasy od B20 do B40 renomowanej marki Heidelberger-Górażdże. Dodatkowo zastosowano zabezpieczenie w postaci mas asfaltowych oraz chemii budowlanej. Wszystko po to, by zapobiec pękaniu lub nieszczelnościom wyrobu. Szamba betonowe dystrybuowane przez naszą firmę posiadają grube ścianki chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz spowodowanymi niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi.

Zapewniamy szeroki asortyment produktów. Zaopatrzysz się u nas zarówno w zbiorniki monolityczne, jak i wielokomorowe. W każdej chwili możesz poszerzyć istniejącą konstrukcję, montując do niej dodatkowe segmenty. Na wygodę użytkowania wpływa również solidne przykrycie w formie kominka pod właz oraz włazu żeliwnego. Do wyboru jest też specjalna płyta najazdowa na szambo 8m3. Charakteryzuje się ona wytrzymałością do 30 ton.

Szambo betonowe 8m3
– wymiary i waga

 

Kupując szambo betonowe, warto zwrócić uwagę na pojemność. Wyroby należy dobierać indywidualnie, aby uniknąć ich częstego opróżniania. Wymiary zbiorników jednokomorowych monolitycznych 8m3 wynoszą 300 x 240 x 150 cm, natomiast dwukomorowych – 300 x 240 x 160 cm. Do wyboru są też zbiorniki jednokomorowe łączone (ich rozmiary to 250 x 200 x 210 cm) oraz wielokomorowe łączone (400 x 250 x 110 cm). Do atutów wyróżniających nasze szambo betonowe należy również stosunkowo duża waga. Wyroby są ciężkie, dlatego nie trzeba obawiać się, że zostaną wyparte przez wody gruntowe, co często zdarza się w przypadku konstrukcji wykonanych z plastiku.

Musimy również nadmienić, że nasze szamba i betonowe zbiorniki na deszczówkę są bezpieczne w eksploatacji i trwałe. Ich jakość potwierdzają stosowne dokumenty, w tym projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy, deklaracja zgodności, atest higieniczny oraz krajowa ocena techniczna. Dodatkowo posiadamy certyfikat potwierdzający zgodność naszych wyrobów z unijnymi dyrektywami.

Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Zapraszamy do kontaktu!