Szamba betonowe 9m3

Szambo betonowe 9m3 stanowi doskonałe rozwiązanie do odprowadzanie nieczystości w gospodarstwach domowych liczących do czterech osób. Montuje się je w sytuacji, kiedy przyłączenie do tradycyjnej sieci wodno-kanalizacyjnej jest niemożliwe.

Szambo betonowe 9m3
– charakterystyka i właściwości

Nasze szamba betonowe charakteryzują się wyjątkową trwałością, co wynika z zastosowania betonu klasy od B20 do B40. Surowiec potrzebny do produkcji pozyskujemy od sprawdzonego dostawcy – marki Heidelberger-Górażdże. Żeby wzmocnić konstrukcję, na szambo 9m3 nakładamy masy asfaltowe oraz chemię budowlaną stanowiącą dodatkową ochronę przed przeciekaniem. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się także solidnym, żeliwnym przykryciem. Opcjonalnie można zdecydować się na płytę najazdową o wytrzymałości do 30 ton.

Zbiornik betonowy 9m3 jest dostępny w formie monolitycznego bloku, który można w dowolnym momencie powiększyć, przyłączając do niego kolejne segmenty. Potwierdzeniem jakości naszych artykułów są stosowne dokumenty, m.in. projekt konstrukcyjno-wytrzymałościowy, atest higieniczny oraz krajowa ocena techniczna. Warto wspomnieć, że posiadamy certyfikat potwierdzający zgodność naszej oferty z unijnymi dyrektywami.

Szambo betonowe 9m3
– wymiary i waga

 

Wybierając szambo betonowe 9m3, należy zwrócić uwagę na dane techniczne. Do kluczowych parametrów zalicza się pojemność. Zbiorniki mieszczące 9 tys. litrów ścieków nie wymagają częstego opróżniania, co pozwala na minimalizację kosztów związanych z wywozem nieczystości. Wymiary zbiorników jednokomorowych to 300 x 240 x 170 cm. Opcjonalnie można zdecydować się na modele jednokomorowe łączone, których rozmiary wynoszą 250 x 200 x 240 cm. Oferowane przez nas szambo betonowe wyróżnia też duża waga. Dzięki temu nie trzeba obawiać się, że konstrukcja zostanie wyparta przez wody gruntowe.

Zachęcamy do zapoznania się z portfolio produktowym SZYM-BET. W naszej ofercie znajdują się też betonowe zbiorniki na deszczówkę.