Szambo betonowe Kołobrzeg

Na wielu działkach budowlanych zlokalizowanych z dala od centrum miasta nie ma możliwości stworzenia przyłącza do istniejącej sieci kanalizacyjnej. Kołobrzeg nie jest tu wyjątkiem. W takiej sytuacji wykorzystuje się szambo betonowe – wytrzymały zbiornik umożliwiający gospodarowanie nieczystościami.

Betonowe szamba Kołobrzeg – praktyczne i trwałe rozwiązania

Szamba betonowe umożliwiają gromadzenie ścieków. Wykorzystuje się je w miejscach, w których podłączenie do miejskiej sieci kanalizacyjnej jest niemożliwe do zrealizowania. Szamba montuje się na działkach przeznaczonych pod budowę domów, działkach rekreacyjnych, a nawet przy budynkach użyteczności publicznej czy hotelach.

Aby betonowy zbiornik skutecznie spełniał swoją funkcję, musi cechować się dużą wytrzymałością oraz szczelnością. Solidne, grube ściany wykonane z wysokiej klasy materiału chronią przed przedostaniem się odpadów do środowiska. Duża masa własna eliminuje również ryzyko wyparcia zbiornika na wierzch przez wody gruntowe, co zdarza się w przypadku szamb plastikowych wyprodukowanych z lekkich materiałów.

Szamba betonowe Kołobrzeg – wybierz odpowiedni model

Przy wyborze szamba betonowego należy wziąć pod uwagę zapotrzebowanie oraz wielkość obszaru, jaki można na danej działce przeznaczyć pod jego instalację. Im wyższe jest planowane zużycie ścieków, tym większe powinny być rozmiary szamba. Produkty jednokomorowe i dwukomorowe sprawdzą się w większości gospodarstw domowych. Szamba wielokomorowe natomiast są przeznaczone do użytku w dużych obiektach budowlanych takich jak domy wielorodzinne czy budynki użyteczności publicznej.

Przed zakupem warto też upewnić się, że wybieramy produkt od zaufanego dostawcy. W ten sposób uchronimy się przed awariami czy koniecznością wymiany szamba na nowe.

Betonowe szambo Kołobrzeg od zaufanego producenta

W naszej ofercie znajdują się betonowe szamba o zróżnicowanych parametrach. Mogą zostać wykorzystane zarówno w niewielkich gospodarstwach domowych, jak i na działkach przygotowywanych pod wielkopowierzchniowe obiekty. Wszystkie produkty są wykonane z grubych, betonowych komponentów, a także zawierają odpowiednie atesty i dokumentację techniczną. Unijny certyfikat poświadcza spełnienie norm bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Naszym klientom oferujemy również możliwość montażu szamba przez wykwalifikowanych specjalistów. Chcesz poznać szczegóły dotyczące oferty? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w wyborze rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb!