Zbiorniki betonowe na deszczówkę

Producent szamb betonowych » Zbiorniki betonowe na deszczówkę

Czym powinny charakteryzować się dobre betonowe zbiorniki na deszczówkę? Warto wybierać produkty o różnorodnym zastosowaniu. Zbiornik betonowy może pełnić funkcję pojemnika na deszczówkę, szamba ekologicznego, przydomowej oczyszczalni ścieków, ziemianki, gnojówki i wielu innych. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Jak wykonujemy zbiorniki na deszczówkę?

Każdy nasz zbiornik betonowy na deszczówkę wykonujemy z wysokiej jakości betonu (B20 do B40), który dodatkowo uzbrajamy, aby wykazywał się bardzo wysokim poziomem szczelności.
Dodatkowo przed transportem produktu, jeszcze raz dokładnie go sprawdzamy. W ten sposób wykluczamy jakiekolwiek wady (nawet te w skali mikro), które mogą mieć wpływ na trwałość konstrukcji. Z tego powodu cieszymy się tak ogromnym zaufaniem naszych Klientów – zawsze wiedzą, że otrzymają produkt, który jest w stu procentach zgodny z opisem.

Zbiorniki betonowe na szamba – oferta

Oferowane przez nas zbiorniki betonowe na wodę pełnią mnóstwo funkcji. Doskonale sprawdzają się między innymi jako szamba ekologiczne. Nasi Klienci wykorzystują je także w systemach kanalizacji takich jak np.:
N

zbiorniki na deszczówkę i wodę pitną (retencyjne)

N

komory rozdziału ścieków

N

zbiorniki przeciwpożarowe

N

komory zasuw

N

zbiorniki na gnojowicę

N

studzienki kanalizacyjne, kaskadowe, rewizyjne, pomiarowe, instalacyjne, wpadowe

N

obudowy urządzeń podczyszczania ścieków (osadniki, separatory, oczyszczalnie, pompownie)

N

komory suche (obudowy tłoczni, hydroforni, studnie wodomierzowe)

Nasza oferta jest bardzo szeroka. Możesz wybrać konstrukcje jednokomorowe monolityczne, dwukomorowe monolityczne, jednokomorowe łączone czy np. wielokomorowe łączone o różnych pojemnościach (od 3000 do 24000 l) czy wymiarach. Klienci chwalą elastyczność oferty – zawsze znajdują w niej to, czego potrzebują, niezależnie czy jest to stricte zbiornik betonowy na wodę deszczową o konkretnych wymiarach, czy zbiornik betonowy na szambo o konkretnej pojemności.

Zbiorniki betonowe na szamba
– jak wybrać?

Nie do końca wiesz, jak wybrać zbiornik na deszczówkę? Chciałbyś zapoznać się z ceną konkretnej opcji? Spokojnie, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Każde zapytanie naszego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się dobrać w stu procentach idealnie dopasowane rozwiązania. Dlatego koniecznie skontaktuj się z nami, a od razu rozwiejemy Twoje wątpliwości.

W naszej ofercie znajdziesz również szamba betonowe i kanały samochodowe